Gołdap - Tworzenie stron www

Twoja strona www

Gołdap - Tworzenie stron www

Tworzenie stron

  • Duży wybór projektów stron
  • Systemy zarządzania treścią (CMS)
  • Sklepy internetowe
  • Optymalizacja kodu pod SEO
  • Modernizacja istniejących serwisów
  • Administracja istniejącymi stronami

Tworzenie stron www - Gołdap

Jeśli prowadzisz swoją działalność na terenie miasta Gołdap lub w jego okolicach i jesteś zainteresowany promowaniem swojej firmy w internecie to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Specjalnie dla Ciebie stworzymy stronę www dokładając wszelkich starań aby spełniała ona Twoje oczekiwania.
Aby proces tworzenia witryny internetowej przebiegał sprawnie, podzieliliśmy go na pięć głównych etapów. Możesz skorzystać ze wszystkich proponowanych przez nas opcji, bądź też dowolnie przez siebie wybranych:

Tworzenie stron www - Analiza

Analiza działalności klienta i jego potrzeb

Pierwszym etapem składającym się na tworzenie stron www jest analiza działalności naszego Klienta i Jego oczekiwania co do przyszłego serwisu www. Analizie podlega profil firmy oraz jej oferta. Zapoznajemy się zarówno z oferowanymi przez firmę usługami bądź też produktami jak i z posiadanymi już materiałami reklamowymi, które mogą zostać wykorzystane w fazie projektowania witryny. Następnie na podstawie sugestii Zleceniodawcy ustalamy sposób prezentacji firmy i proponujemy zastosowanie konkretnych rozwiązania marketingowo – reklamowych mających na celu podniesienie atrakcyjności oferty naszego Klienta.

Tworzenie stron www - Projektowanie

Tworzenie projektu graficznego strony

Po zapoznaniu się z oczekiwaniami naszego Klienta przystępujemy do ustalania wyglądu przyszłego serwisu. W zależności od pomysłowości naszego Klienta tworzymy projekt na podstawie Jego wytycznych bądź też proponujemy własne szablony i elementy graficzne. Projektowanie stron www na tym się nie kończy. W tym momencie mamy jedynie wstępny projekt graficzny, który cały czas podlega ocenie naszego Klienta i praktycznie podczas całego procesu tworzenia stron www Zleceniodawca może zgłaszać co do niego swoje uwagi.
Po uzgodnieniu wyglądu strony, określeniu liczby podstron i dokładnym ustaleniu jej zawartości możemy już w miarę dokładnie podać całkowity koszt tworzenia strony www.

Tworzenie stron www - Kodowanie

Programowanie (tworzenie kodu strony)

Po zaakceptowaniu szaty graficznej i ogólnego zarysu strony możemy zająć się jej kodowaniem. Do tego celu korzystamy niemal z każdych dostępnych technik programistycznych. Kod strony tworzymy głównie przy wykorzystaniu (x)html, css, php, MySQL, JavaScript i Flash. Przy tworzeniu strony www zwracamy baczną uwagę by jej kod był zoptymalizowany pod względem zarówno szybkości działania jak i poprawnego wyświetlania we wszystkich popularnych przeglądarkach (IE 7/8/9, Firefox, Opera, Chrome). Efekt naszej pracy na bieżąco umieszczamy na serwerze testowym. Tym samym dajemy naszym klientom możliwość śledzenia wyników naszej pracy w dowolnym momencie.

Tworzenie stron www - Wdrożenie

Wdrożenie strony (hosting, domena, pozycjonowanie)

Nadszedł czas na wdrożenie stworzonej strony na docelowym serwerze i podpięcie właściwej domeny. Stronę umieszczamy zarówno na serwerach własnych jak i na tych wskazanych nam przez naszego Klienta. Na życzenie Zlecającego tworzymy i konfigurujemy konta pocztowe oraz prawa dostępu do witryny (przypadku systemów CMS). Oferujemy profesjonalne usługi hostingowe dające naszym Klientom, dostępności do witryny conajmniej na poziomie 99,8% w skali roku.

Tworzenie stron www - Aktualizacja

Aktualizacja zawartości witryny

Naszym Klientom zapewniamy także możliwość aktualizacji stworzonej strony. Może to się odbywać zarówno doraźnie w wybranych przez Zleceniodawcę momentach jak i systematycznie na podstawie dostarczanych przez Klienta informacji (newsów itp.) W przypadku stałych i częstych aktualizacji zachęcamy do skorzystania z systemu zarządzania treścią (CMS) dającemu użytkownikowi możliwość przeprowadzania aktualizacji samodzielnie w dowolnym momencie.

Gołdap - strony www, serwery, domeny

Dołącz do nas na FaceBook'u

Copyright © 2009-2019 eGoldap.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.